بیمه سلامت از ارکان مهم تضمین سلامت در جامعه است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۹ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
بیمه سلامت از ارکان مهم تضمین سلامت در جامعه است

به گزارش خط گیلان ، سید کاظم دلخوش نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر محمدی مدیر کل بیمه سلامت گیلان با برشمردن اهمیت سلامت درجامعه افزود: سازمان بیمه سلامت مهم ترین سازمانی است که به طور مستقیم با سلامت جامعه سر و کار دارد.
دلخوش با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و نیاز آحاد جامعه به خدمات بیمه ای اضافه کرد: امروز در شرایط ناشی از شیوع کرونا ، برای مدیریت این بیماری بطور جدی نیازمند تقویت و توسعه دولت الکترونیک هستیم و ایجاد این پرونده ها، در درمان یاری بخش بوده است.

وی گفت: بار دیگر از تلاش‌های ایثارگرانه و مسئولانه حوزه درمان کشور که برای حفظ سلامت جامعه تلاش می کنند قدرشناسی و اعلام می‌کنم قدردانی عملی از این تلاشگران، رعایت دقیق توصیه های بهداشتی توسط همه شهروندان است.

وی خاطرنشان کرد: تسهیلات و اقداماتی که بیمه سلامت در این مدت در اختیار مردم قرار داده و به انجام رسانده، از جمله نسخه نویسی ونسخه پیچی الکترونیک و ارائه خدمات متنوع بیمه ای در فرآیند مدیریت بیماری موثر بود که باید استمرار یابد.

وی با اشاره به نقش آموزش و تعالی فرهنگی در کاهش بروز بیماری ها تاکید کرد: بیمه سلامت از ظرفیت های در اختیار خود برای آموزش سلامت در راستای پیشگیری از بیماری‌ها، توانمندسازی بیمه‌شدگان و فرهنگ سازی استفاده کند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true