×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Saturday, 13 April , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
دربخش های امداد و حوادث خدمات شبانه روزی ارائه می شود

 به گزارش خط گیلان ،حمیدرضا ناطقی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ۱۲۲ آبفای گیلان از بازدید مدیران و مسئولین آبفای قزوین والبرز خبر  داد وافزود: در نشست مسئولین آبفای قزوین با اعضاء کارگروه ۱۲۲ آبفای گیلان روند کار در دو بخش امداد و حوادث و ارائه خدمات غیرحضوری که بصورت شبانه روزی ارائه می گردد از ابتدای ورود تماس مردمی به مرکز ۱۲۲تا اعلام نتیجه، تشریح شد.

ناطقی استفاده از نرم افزارهای به روز شده و خدمات پشتیبانی برخط را یکی از مهمترین اقدامات کارگروه ۱۲۲ برای  ارائه خدمات پایدار به مشترکين در سطح استان اعلام کرد و گفت: خدماتی همچون امداد و حوادث در بخش های آب و  فاضلاب، کیفیت، فروش انشعاب آب و فاضلاب بصورت تلفنی، دريافت صورتحساب دوره ای و کنتورِ دربِ بسته، پرداخت تلفنی قبوض، دريافت انتقادات و پیشنهادات و همچنين شکایات، پاسخ به سوالات قبوض و موارد مشابه در مرکز ارتباطات مردمی ۱۲۲ بصورت تلفنی به مشترکين در سطح استان گيلان ارائه می گردد.

وی همچنين افزود: ۶ خدمت پس از فروش شامل، تغییر نام، تغییر واحد، تغییر کاربری، تغییر ظرفيت، تغییر قطر و استعلام محضری برای ارائه خدمات غیرحضوری تا پایان سال ۹۸ در دستور کار مرکز ۱۲۲ قرار دارد که با هماهنگی دفتر آمار و فناوری اطلاعات و همچنين معاونت خدمات مشترکين و درآمد تحقق خواهد یافت.

در ادامه مهندس لامعی معاون خدمات مشترکين و درآمد آب و فاضلاب قزوين با اشاره به بازديدهای متعدد در سطح شرکت های آب و فاضلاب در کشور یادآور شد: آنچه مشهود است، همدلی و همکاری اعضاء کارگروه ۱۲۲ شرکت آب و فاضلاب استان گیلان موجب شده تا ارائه خدمات غیرحضوری در اين شرکت بسیار آسانتر صورت پذیرد.

وی در ادامه افزود: دستاورد تيم ما از این بازدید حاکی از آن است که استفاده از روش های ساده و نرم افزار برای ارائه خدمات به صورت سهل و آسان به مردم در مرکز ۱۲۲ آبفای گيلان می تواند بصورت پایلوت در بین شرکت های آب و فاضلاب کشور مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه روند کار به صورت اجرایی با نرم افزارهای مرکز ۱۲۲ به بازديدکنندگان ارائه شد.

گفتنی است تعداد تماس های متصل شده به کارشناسان پاسخگو مرکز ۱۲۲ در شش ماهه اول سال جاری ۴۸۵۹۲ مورد و متوسط تعداد اين تماس ها در روز ۲۷۰ مورد بوده است و همچنين تعداد تماس های متصل به کارشناسان پاسخگو و منوهای خودکار در شهریور ماه ۲۵۶۶۶ مورد و متوسط تعداد تماس های روزانه در شهریور ماه برای دریافت خدمات از این مرکز ۸۲۷ تماس بوده است.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.