تقدیر و تشکر پلیس از همکاری خوب مردم/ برخورد قاطع پلیس و دستگاه قضائی با اغتشاشگران
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۷ مهر - ۱۴۰۱  
true
true
تقدیر و تشکر پلیس از همکاری خوب مردم/ برخورد قاطع پلیس و دستگاه قضائی با اغتشاشگران

به گزارش خط گیلان، در این بیانیه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب مردم فهیم استان گیلان؛ بر عزم جدی پلیس و دستگاه قضائی در برخورد با اغتشاشگران و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی شهروندان تاکید شده است.

در این بیانیه آمده است به دنبال درگذشت “مهسا امینی” علیرغم انتشار مستندات کامل و تایید مراجع قضائی و پزشکی قانونی مبنی بر رد هرگونه ضرب و جرح علیه وی، متاسفانه عناصر فرصت‌طلب که همواره با استفاده از رسانه‌های خود همواره به دنبال تفرقه‌افکنی و ایجاد ناامنی در جامعه هستند نسبت به تحریک شهروندان در فضای مجازی برای تجمع و ایجاد ناامنی اقدام کردند.

فرماندهی انتظامی استان گیلان که همواره تامین نظم و امنیت شهروندان را یک وظیفه می‌داند قطعا با هماهنگی مرجع قضائی با هرگونه تجمع غیرقانونی و تضییع کنندگان حقوق شهروندان و عاملان تخریب اموال عمومی برخورد خواهد کرد.

آنگونه که بررسی‌های به عمل آمده از دستگیرشدگان حوادث اخیر نشان می‌دهد، جریانات وابسته به دشمن با بهانه‌ قراردادن فوت “مهسا امینی” به دنبال بر هم زدن امنیت جامعه و ایجاد نارضایتی بین اقشار مختلف هستند، بنابراین آن چیز که جامعه ما بیش از پیش به آن نیازمند است، داشتن بینش آگاهانه و جریان‌شناسی دشمن است.

فرماندهی انتظامی استان گیلان در پایان با اطمینان خاطر به شهروندان برای شناسایی و دستگیری تمامی مخلان نظم و امنیت از عموم مردم انتظار دارد همانند گذشته با پشتیبانی از پلیس و دیگر دستگاه‌های امنیتی، نسبت به همکاری، شناسایی و معرفی مخلان نظم و امنیت اقدام نمایند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true