اولین سمینار کشوری تلفیق مدیریت در روانشناسی ورزشی درلاهیجان بر گزارشد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۷ مهر - ۱۴۰۱  
true
true
اولین سمینار کشوری تلفیق مدیریت در روانشناسی ورزشی درلاهیجان بر گزارشد

به گزارش خط گیلان، این سمینار که روز پنجشنبه ۱۷ شهریور ماه در سالن حزین لاهیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد با استقبال کم نظیر ورزشکاران کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان، مدیران ورزشی و علاقمندان به ورزش همراه بود.

این سمینار تخصصی به همت کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان به سرپرستی سمیه حجتی، کانون سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، هیات کاراته و انجمن مدیریت ورزشی استان گیلان تشکیل گردید.

مدرس این دوره دکتر سیاوش خداپرست از نخبگان ورزشی و علمی بود که عضویت هیات مدیره انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران، هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، ریاست انجمن مدیریت ورزشی استان گیلان، ریاست تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و ریاست هیات کاراته شهرستان لاهیجان در کارنامه فعالیتی ایشان می درخشد.

این دوره یکی از دوره های آموزشی مفید در خصوص مدیریت ورزشی و تلفیق آن با روانشناسی در ایجاد انگیزه بیشتر و بهبود سطوح فنی و کیفی ورزشکاران بود.

گفتنی است، در پایان این سمینار بزرگ تخصصی، کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان به سرپرستی سمیه حجتی از مدرس دوره دکتر سیاوش خداپرست تقدیر بعمل آورد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true