موفقیت گیلان در مدیریت کرونا یکی از کارهای جهادی دولت است
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۹ آذر - ۱۴۰۱  
true
true
موفقیت گیلان در مدیریت کرونا یکی از کارهای جهادی دولت است

به گزارش خط گیلان،  مهرداد گودرزوند چگینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار وب‌دا با تبریک هفته دولت و اذعان به این نکته که دولت طی یک سال گذشته حرکت خوبی را آغاز کرده و سفرهای میدانی رئیس‌جمهور در جهت شناسایی، پیگیری و نظارت بر موضوعاتی بوده که در قانون بودجه آمده، اظهار کرد: خوشبختانه دولت دور نخست سفرهای استانی را به اتمام رساند و بسیار مهم است که در سال دوم به وعده‌های داده شده جامه عمل بپوشاند.

*حرکت به سمت مردم یکی از شاخص‌های دولت انقلابی فعلی*

وی با بیان اینکه یکی از شاخص‌های دولت انقلابی فعلی حرکت به سمت مردم است، افزود: کار میدانی مستلزم حضور میدانی است و در این حضورها است که در مردم امید و انگیزه ایجاد می‌شود.

*حسن توجه دولت در سیاست خارجی و ارتباط مؤثر در مراودات تجاری و سیاسی*

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به حسن توجه دولت در سیاست خارجی اشاره کرد و گفت: ارتباط دولت با همسایگان در جهت مراودات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بوده که خود نشان‌دهنده حرکت خوب است و می‌تواند مجموعه دولت را به حرکت وادارد.

*دولت تورم را کنترل و بر اقتصاد نظارت داشته باشد*

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت کنترل و مهار قیمت‌ها تأکید کرد و گفت: دولت باید در جهت نقطه‌ای حرکت کند که بتواند در ۶ ماه باقی‌مانده سال قیمت‌ها و تورم را کنترل و بر اقتصاد نظارت داشته باشد.

*صحبت مبتنی بر واقعیت با مردم از شاخصه‌های دولت انقلابی*

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با تأکید بر اینکه صحبت کردن با واقعیت و مبتنی بر حقیقت با مردم از شاخصه‌های انقلاب است، تصریح کرد: مردم از دولت انتظار دارند و بر این باورند که دولت بتواند سیاست مشخصی را به کار بگیرد تا نتیجه آن را در بهبود شاخص‌های زندگی ملاحظه کنند.

دکتر گودرزوند چگینی گفت: دولت باید بتواند مشکلات را در یک دوره مشخص از طریق راه‌حل‌هایی که متصور است، حل کند.

*دولت با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها در جهت موفقیت‌ها گام بردارد*

وی با تصریح بر اینکه دولت انقلابی باید بتواند استقلال و کارآمدی را در کشور ایجاد کند، گفت: یکی از اقدامات این است که دولت بتواند با بهره‌گیری از امکانات و زیرساخت‌های موجود در جهت موفقیت‌ها گام بردارد و بتواند از ظرفیت‌های موجود در رشد کشور بهره بگیرد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران کشوری است که در همه بخش‌ها دارای ظرفیت است، افزود: دولت می‌تواند با استفاده از این ظرفیت‌ها موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورد.

دکتر چگینی با تأکید بر اینکه بهره‌گیری از منابع انسانی می‌تواند در بسیاری از بخش‌ها مثمر ثمر واقع شود، افزود: منابع زیرزمینی، معدنی و منابع انسانی بسیار خوبی در کشور وجود دارد که باید از آن‌ها بهره گرفته شود.

*موفقیت گیلان در کرونا یکی از کارهای جهادی دولت*

عضو مجمع نمایندگان گیلان همچنین به کار جهادی مورد اشاره رئیس‌جمهوری در مدیریت بیماری کرونای گیلان ازجمله واکسیناسیون اشاره کرد و گفت: در بخش واکسیناسیون کار ارزشمند و جهادی رقم خود که نمونه‌ای ازاین‌دست کارهای جهادی می‌تواند برای دیگر بخش‌های استان ما الگو باشد.

*بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توفیقات حاصله در مدیریت بیماری کرونا در گیلان الگویی از کار جهادی*

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات نظام سلامت گیلان در بحران کرونا، خاطرنشان کرد: این کار نمونه در دانشگاه علوم پزشکی گیلان که با استفاده از نیروهای جهادی جهت کمک به پرستاران و کادر درمان صورت گرفت بسیار مؤثر بود و ما از کادر بهداشت و درمان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تشکر می‌کنیم که با همکاری بسیج، سپاه و سایر نیروهای جهادی توانستند توفیقاتی را کسب کنند و نمونه بارزی از کار انقلابی در استان باشند.

وی با بیان اینکه معتقدم دولت در بخش‌های مختلف ریل‌گذاری‌های خوبی کرده و حمایت‌های همه بخش‌های جامعه می‌تواند آثار و نتایج خوبی را در معیشت مردم در بخش‌های درآمدی و اقتصادی و اجتماعی باشد، تصریح کرد: ما یک مسیر خوبی را در توزیع عادلانه امکانات و منابع داشته‌ایم و امیدواریم در ادامه نیز دولت بتواند به بخش‌های کم درآمد کمک کند در سال‌های دوم نتیجه اقدامات مؤثرتر باشد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true