بیش از 215 تیم بازرسی در مانور گیلان فعال شدند/ با اختفاء و احتکار کنندگان کالا در گیلان مسامحه نمی شود
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱  
true
true
بیش از ۲۱۵ تیم بازرسی در مانور گیلان فعال شدند/ با اختفاء و احتکار کنندگان کالا در گیلان مسامحه نمی شود

به گزارش خط گیلان، به نقل از روابط عمومی اداره کل صمت گیلان؛ تیمور پورحیدری به اتفاق معاونین و بازرسان، انبارهای موجودی کالا را تحت بازرسی قرار داد و اظهار داشت: پیرو تکلیف تعیین شده از وزارت صمت امروز نیز همانند دیروز بیش ۲۱۵ تیم بازرسی و نظارت در گیلان بسیج شدند و با تمام امکانات در بازار اقلام اساسی برای حفظ آرامش بازار، ارزیابی وضعیت کنونی تامین و توزیع و اعلام رفع کمبود‌ها ورود کرده اند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان عدم مسامحه با محتکران و برخورد قاطع با دپوکنندگان ارزاق عمومی، تاکید کرد: تمام کالاهای موجود باید به نحو مطلوب توزیع و قابل رویت در سطح عرضه باشد و هرگونه اختفا و پنهان نمودن اجناس تخلف است و به شدت با این موضوع برخورد قاطع صورت می گیرد.

وی با اشاره به حضور کلیه کارکنان این اداره کل و هیئت مدیره اتحادیه های مرتبط، تعزیرات و جهاد کشاورزی در این مانور، افزود: کلیه تیم ها در سراسر استان به صورت متحدالشکل و منسجم در مرکز استان و شهرستان های گیلان عملیات بازرسی را به صورت جهادی تا شب انجام می دهند.

وی با بیان اینکه اصناف و بازاریان نیز در این طرح همراه شده‌اند گفت: بازاریان در طرحهایی همانند هدفمندی یارانه ها و بحران مرغ نیز اتحاد و پشتیبانی خود را از مردم ثابت کردند و امروز نیز با درک شرایط کشور با همه ظرفیت های خود وارد میدان شده اند.

تیمور پورحیدری با بیان اینکه کلیه تیمهای بازرسی و بسیج اصناف توجیه شده اند، افزود: به هیچ وجه دنبال تنش و التهاب آفرینی در بازار نیستیم و فقط با اختفا و احتکار کنندگان کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به شدت برخورد خواهد شد و هدف این مانور نظارتی همراهی با مردم و دفاع از حقوق مصرف کنندگان با رعایت حرمت کلیه کسبه و بازاریان است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true