در طرح تعدیل روشنایی معابر شهری بیش ازیک هزارو 500 کیلووات صرفه جویی شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۹ اسفند - ۱۳۹۹  
true
true
در طرح تعدیل روشنایی معابر شهری بیش ازیک هزارو ۵۰۰ کیلووات صرفه جویی شد

به گزارش خط گیلان ،  مهندس کریم رحمتی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ ،مهندس حسن مقتدر مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری شرکت توزیع برق گیلان و مهندس فریبرز مرادی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، در نشستی تداوم همکاری ، در طرح تعدیل روشنایی معابر در سطح استان را مورد تاکید قرار دادند

کریم رحمتی دراین نشست با اشاره به اقدامات انجام شده گفت: در اجرای طرح تعدیل روشنایی معابر در سطح استان در خیابان های اصلی شهر، چراغ های معابر بصورت یک درمیان روشن هستند و طی این طرح ۱۰۵۰۰ دستگاه چراغ روشنایی معابر مورد تعدیل قرار گرفته و در مجموع ۱۵۷۵ کیلووات صرفه جویی صورت پذیرفته است.

وی افزود: روشنایی معابر پارک ها و فضاهای سبز نیز مورد تعدیل قرار گرفته و طی نشست های متعدد با صنایع مقرر شده است با برنامه های مدون در راستای کاهش مصرف گام برداشته شود.

در این نشست مقرر شد روشنایی معابر اتوبان ها و جاده های بین شهری که جز مناطق حادثه خیز نیستند مورد تعدیل قرار گیرند و همچنین روشنایی غیر ضروری بیلبوردهای تبلیغاتی و همچنین تونل های بزرگراه ها در راستای مدیریت مصرف برق و به شرط عدم وارد آمدن آسیب به سلامت مردم خاموش شوند.

گفتنی است روشنایی معابر در حوزه استحفاظی شهرها بر عهده شرکت توزیع نیروی برق گیلان و در راه ها و اتوبان های بین شهری به عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true