لزوم پیگیری اختصاص اعتبار برای اجرای طرحهای باز آفرینی شهری
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ بهمن - ۱۳۹۹  
true
true
لزوم پیگیری اختصاص اعتبار برای اجرای طرحهای باز آفرینی شهری

به گزارش خط گیلان ، به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت با ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی گیلان دیدار و در موضوعات مختلف شهری به گفتگو پرداختند.

در این جلسه رسیدگی به مناطق حاشیه‌نشین، توجه به بافت فرسوده شهری در قالب ستاد بازآفرینی و پروژه های مرتبط با این حوزه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

احمدی در این جلسه توسعه شهر را نیازمند تعامل و همکاری اداره کل راه و شهرسازی، سازمان نظام‌ مهندسی و شهرداری به‌ عنوان سه رکن اصلی دانست و گفت: بی‌توجهی به نظام‌مندی ساخت و سازهای شهری هزینه های جبران ناپذیری برای شهرداری خواهد داشت.

وی تاکید کرد: باید همه در کنار هم با بهره گیری از ظرفیت ها و منابع ملی به تعالی رشت کمک کنیم.

بر اساس این گزارش، مقرر شد، پروژه های تعیین شده که اعتبار آن از محل ستاد بازآفرینی تامین و ابلاغ می‌شود با جدیت بیشتر پیگیری شود تا با حداکثر بهره مندی از این اعتبارات، نقاط شناسایی شده در محدوده بازآفرینی از نظر سطح کیفی خدمات شهری ارتقاء یابند.

استفاده مطلوب از سهمیه قیر در نظر گرفته شده و روکش آسفالت خیابان‌ها، جمع آوری آبهای سطحی، اجرای دیوارهای حفاظتی و سایر مباحث مربوط به حوزه بازآفرینی از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true