فصلی جدید از خدمتگزاری در مدیریت شهری
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۹ اسفند - ۱۳۹۹  
true
true
فصلی جدید از خدمتگزاری در مدیریت شهری

علیرضا قانع
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت
فصلی جدید از خدمتگزاری در مدیریت شهری
آغاز به کار هفتاد و دومین شهردار رشت، پس از یک دوره انتقالی که شهرداری رشت با سرپرست هدایت می‌شد و فعالیت می‌کرد، فصلی جدید از خدمتگزاری در شهرداری رشت برای همه خادمان شهروندان «شهرباران» آغاز شده است.اینک با حمایتهای شورای اسلامی و هدایت شهردار جدید رشت به یقین همه معاونتها، مدیریتها، سازمانهای تابعه و مناطق پنجگانه منسجم‌تر و هماهنگ‌تر از گذشته به ارائه خدمت خواهند پرداخت تا چهره‌ای از یک شهر موفق را در اذهان عمومی به نمایش بگذارند.

حال که برخی از تفاوت سلیقه‌ها به کار نهاده شده و شهردار جدید هم سکان هدایت شهرداری را به دست گرفته و اعضای شورای اسلامی شهر رشت نیز به حمایت و پشتیبانی از شهردار می‌پردازند، بدون شک کارها و برنامه‌های شهر با انسجام بیشتر و با هماهنگی بهتر به پیش می‌رود و زمینه‌های خدمتگزاری هم بیش از پیش برای همگان فراهم آمده است.

ضمن خدا قوت به سرپرست شهرداری رشت ، امیدواریم با برنامه‌ریزی، هدایت و سکانداری، آقای سیدمحمد احمدی، شهر رشت بیش از هر زمان دیگر مسیرهای ترقی و پیشرفت را طی کند و بیش از پیش به عمران و آبادانی دست یابد.

بدون شک شهرداری که در رده‌های مختلف مدیریتی دارای سابقه‌ کار و فعالیت بوده، می‌تواند برنامه‌هایی هدفمند و اجرایی را در کلانشهر رشت دنبال کند تا پس از این زمزمه‌های عقب‌ماندگی رشت از دیگر کلانشهرهای کشور به گوش نرسد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true