تلاشهای شهرداری برای روز جهانی نابینایان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۹ اسفند - ۱۳۹۹  
true
true
تلاشهای شهرداری برای روز جهانی نابینایان

علیرضا قانع
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت

تلاشهای شهرداری برای روز جهانی نابینایان

این هفته روز جهانی نابینایان را در پیش داریم.
یکی از اقداماتی که شهرداری رشت در تعامل و همکاری با دیگر دستگاه های اجرایی استان گیلان انجام می دهد، مناسب سازی فضای شهری است که برای معلولان، سالمندان، خردسالان، نابینایان و…مورد توجه قرار می گیرد.
مدیریت شهری همواره تلاش می کند تا با اقدامات خود فضاهای شهری بهتر و بیشتر برای مورد استفاده این دسته از افراد قرار بگیرد.
شهری می تواند مورد استفاده بهتر نابینایان، معلولان و… قرار بگیرد که مدیران شهری آن با بهره گیری از خرد جمعی و همکاریهای گروهی مبلمان شهری، فضاهای عمومی، مسیرهای رفت و آمد و سیستم حمل و نقل همگانی آن برای این دسته از افراد به محیطی مناسب و قابل استفاده تبدیل می کنند و از این طریق معلولان هم احساس امنیت و آرامش خاطر می نمایند.
مدیریت شهری تاکنون در ادوار مختلف به سهم خود برای رسیدن به این مهم تلاش کرده است اما جای امیدواری است که با هم افزایی نیروها و امکانات مسیرهای پیشرفت در این زمینه روز به روز بهتر از گذشته مورد توجه قرار بگیرند.
از این رو مناسب سازی فضای شهری برای نابینایان در آستانه روز جهانی نابینایان و عصای سفید قابل توجه است و امیدواریم با همراهی همگان از این پس نیز به خوبی پیش برود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true