شهر همواره راه توسعه پیش می گیرد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۹ اسفند - ۱۳۹۹  
true
true
 شهر همواره راه توسعه پیش می گیرد

علیرضا قانع
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت

 شهر همواره راه توسعه پیش می گیرد
هفته ای که گذشت با رای هشت عضو شورای اسلامی شهر رشت، دکتر حاج محمدی از سمت شهرداری رشت برکنار شد و با رای ۱۰ عضو شورا هم مهندس ناصر عطایی به عنوان سرپرست شهرداری رشت انتخاب گردید.
آنچه مهم است اینکه در طول سالیان گذشته هر بار که موضوع تغییر و تحول اساسی در راس هرم مدیریت شهری رخ داده بدنه و کارکنان شهرداری رشت همواره ثابت و پابرجا به انجام خدمت خود به شهروندان به طور مستمر پرداخته اند و لحظه ای از کار و تلاش در مجموعه و ساختار تشکیلات مدیریت شهری، باز نایستاده اند.
کارکنان زحمتکش شهرداری رشت آموخته اند که به سهم خود برای کاهش التهابات و ایجاد ثبات در خدمت رسانی به شهروندان همواره با راس هرم مدیریت شهری چه زمانی که شهردار باشد و چه زمانی که سرپرست، هماهنگ و همراه باشند تا مجموعه شهروندان بتوانند مستمر و مداوم از خدمات بخشهای مختلف شهرداری اعم از عمرانی، ساخت و ساز، خدمات شهری، اداری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و… بهره مند شوند.
خدا را شکر می کنیم امروز که شهرداری رشت با سرپرستی مهندس عطایی اداره می شود هم ایشان فعالیت خود را در این جهت تداوم می دهند و هم امیدوارند هر چه زودتر شورای اسلامی شهر رشت، تکلیف کرسی شهرداری را مشخص نماید و تا آن زمان همانطور که خود وی گفته است، تلاش می کنند تا دوران سرپرستی به دوران شکوفایی شهری تبدیل شود.
این یعنی اینکه همه در مجموعه مدیریت شهری با انگیزه بوده و همواره برای توسعه و پیشرفت شهر، همگام و همراه هستند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true